Prihlásiť / Registrovať
0,- €

Poznámka k objednávkam

Pre našu firmu je dôležitý individuálny prístup k zákazníkom. Pokiaľ vám nevyhovuje používanie e-shopu, môžete sa na nás obrátiť telefonicky, sms alebo e-mailom.

Nerozhoduje, akým spôsobom bola objednávka doručená, môžete si byť istí našimi službami:

-  tovar dovezieme až k vám domov, pomôžeme s vynesením, zmontujeme a spoločne skontrolujeme

-  platíte iba v prípade, že je všetko v poriadku; nevyhovujúci tovar neplatíte a my si ho odvezieme

Pri objednávke je možné meniť:

Drevinu (buk, dub) a vyhotovenie (priebežná alebo cinkovaná lamela).

Pri bukovom dreve je možné si zvoliť odtieň morenia, alebo zostať pri prírodnom odtieni.

Zvoliť si možno povrchovú úpravu (štandardne používame vodou riediteľný lak), alebo objednať výrobok bez povrchovej úpravy (ak si sami chcete zladiť farbu alebo použiť napríklad vosk).

Každá posteľ má v určitej výške osadené lišty pre umiestnenie roštov. Priestor medzi lištou a okrajom bočnice je uvedený ako priestor pre rošt a matrac. Tieto lišty sú pevné, aby bolo možné používať i najjednoduchšie rošty. Ak budete chcieť jednoduchý latkový rošt a tenký matrac, môžete si nechať osadiť lišty vyššie a zmenšiť tak priestor pre matrac. Druhou možnosťou je dokúpiť záložný tenký matrac (6 cm) a uložiť ho pod hlavný.

 

Vyhovujú vám štandardné rozmery, alebo chcete niečo upraviť?

Nechajte si urobiť rozmery na mieru (rozumné je zachovať súlad s vyrábanými roštmi a matracmi). Pre vyššie postavy ponúkame možnosť predĺženia postele, pre starších zákazníkov zase zvýšenia polohy nôh, aby sa vám pohodlnejšie vstávalo.

Do jedálne si objednajte stolovú dosku šitú na mieru podľa možností vášho interiéru. Platí to pre jedálenské stoly, lavice aj konferenčné stolíky. Okrem dĺžky, šírky a výšky si môžete vybrať aj hrúbku stolového plátu 20, 27 alebo 40 mm.

Doplnky k posteliam a komody dodávame iba v štandardných rozmeroch.

Vstup do objednávky je klikom na symbol nákupného vozíka v pravom hornom rohu (vedľa je uvedená suma za veci v košíku).

Príjemný nákup